706815-2024 - Mededinging
België – Reparatie- en onderhoudsdiensten – Raamovereenkomst voor preventief en curatief onderhoud van gasdetectiecentrales
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor preventief en curatief onderhoud van gasdetectiecentrales
Beschrijving: Raamovereenkomst voor preventief en curatief onderhoud van gasdetectiecentrales
Interne identificatiecode: PPP0IG-9096/4896/2024/9096
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024/9096_1