2. Procedure
Procedure
Titel: Pelt - Eindergatloop: uitvoering voorzorgsmaatregelen
Beschrijving: Pelt – Eindergatloop: milieukundige begeleiding voorzorgsmaatregelen
Interne identificatiecode: DOS 15638 - BN2411002
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: ja
Rechtvaardiging voor de versnelde procedure: Voor dit bestek is een kortere indieningstermijn voorzien. De opdracht dient immers dringend uitgevoerd te worden aangezien deze gekoppeld is aan de uitvoering van de voorzorgsmaatregelen zelf (uitvoering werken). Dezelfde opdracht is een eerste maal bekendgemaakt in het Bulletin der Aanbestedingen en het Publicatieblad van de Europese Gemeenschappen, respectievelijk op 11 oktober 2024 en 15 oktober 2024 (waardoor deze ondertussen dringend is geworden). Geïnteresseerde inschrijvers hebben de opdrachtdocumenten dus al kunnen inkijken, waardoor een kortere indieningstermijn weinig weerslag zal hebben.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90000000 Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: DOS 15638 - BN2411002 - 1
Interne identificatiecode: 1