2. Procedure
Procedure
Titel: Oplaadpunten parkeergarages MRA-E
Beschrijving: Een aanzienlijk deel van de laadbehoefte is publiek en gemeenten hebben de wens om hier, naast de uitrol van publieke reguliere laadpalen op straat, ook aan te voldoen in parkeergarages. Dit is ook wenselijk omdat de druk op de openbare ruimte hoog is en toeneemt. Het parkeren en laden in parkeergarages verlaagt de druk op de openbare ruimte. Voor deze aanbesteding zijn de volgende inkoopdoelen geformuleerd: • Transparante en aantrekkelijke laadprijs voor zowel e-rijders als de markt; • Het vergroten van het netwerk van laadinfrastructuur in parkeergarages die meegroeit met de laadbehoefte; • Betrouwbare dienstverlening om te garanderen dat Gebruikers een toereikende laadsessie kunnen voltooien. Maximaal 45 parkeergarages.
Interne identificatiecode: 1894615
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: -
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 65300000 Elektriciteitsdistributie en aanverwante diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 31681500 Oplaadtoestellen, 45317300 Elektrische installatiewerkzaamheden voor elektrische distributietoestellen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie inschrijvingsleidraad. Maximaal 45 parkeergarages.
Interne identificatiecode: 1