706927-2024 - Resultaat
Nederland – Kantoormeubilair – Europese aanbesteding Raamovereenkomst Kantoormeubilair
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding Raamovereenkomst Kantoormeubilair
Beschrijving: De gemeente Aa en Hunze (hierna te noemen gemeente) is voornemens een raamovereenkomst te sluiten voor de levering van kantoormeubilair middels een Europese aanbestedingsprocedure overeenkomstig de aanbestedingswet 2012 (AW 2012), laatstelijk gewijzigd 1 juli 2016. De opdracht omvat het leveren van kantoormeubilair ten behoeve van de medewerkers van de gemeente Aa en Hunze. De locaties waar de kantoormeubelen geleverd en geplaatst dienen te worden liggen verspreid over de gehele gemeente Aa en Hunze, waarbij er van uit kan worden gegaan dat minimaal 75 % van het kantoormeubilair dient te worden geleverd in het gemeentehuis (Spiekersteeg 1 te Gieten), op de nieuwbouwlocatie van de buitendienst (Rondkamp te Gieten) en de opvanglocaties voor vluchtelingen in Papenvoort en Gieten. Het betreft hier een Raamovereenkomst, de af te nemen artikelen en hoeveelheden zijn nog niet bekend.
Interne identificatiecode: 2024-007911
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De gemeente Aa en Hunze (hierna te noemen gemeente) is voornemens een raamovereenkomst te sluiten voor de levering van kantoormeubilair middels een Europese aanbestedingsprocedure overeenkomstig de aanbestedingswet 2012 (AW 2012), laatstelijk gewijzigd 1 juli 2016. De opdracht omvat het leveren van kantoormeubilair ten behoeve van de medewerkers van de gemeente Aa en Hunze. De locaties waar de kantoormeubelen geleverd en geplaatst dienen te worden liggen verspreid over de gehele gemeente Aa en Hunze, waarbij er van uit kan worden gegaan dat minimaal 75 % van het kantoormeubilair dient te worden geleverd in het gemeentehuis (Spiekersteeg 1 te Gieten), op de nieuwbouwlocatie van de buitendienst (Rondkamp te Gieten) en de opvanglocaties voor vluchtelingen in Papenvoort en Gieten.
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39130000 Kantoormeubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De gemeente Aa en Hunze (hierna te noemen gemeente) is voornemens een raamovereenkomst te sluiten voor de levering van kantoormeubilair middels een Europese aanbestedingsprocedure overeenkomstig de aanbestedingswet 2012 (AW 2012), laatstelijk gewijzigd 1 juli 2016. De opdracht omvat het leveren van kantoormeubilair ten behoeve van de medewerkers van de gemeente Aa en Hunze. De locaties waar de kantoormeubelen geleverd en geplaatst dienen te worden liggen verspreid over de gehele gemeente Aa en Hunze, waarbij er van uit kan worden gegaan dat minimaal 75 % van het kantoormeubilair dient te worden geleverd in het gemeentehuis (Spiekersteeg 1 te Gieten), op de nieuwbouwlocatie van de buitendienst (Rondkamp te Gieten) en de opvanglocaties voor vluchtelingen in Papenvoort en Gieten. Tot de scope van de opdracht behoren specifiek de volgende onderdelen, CPV-code 39130000-2 Kantoormeubilair: Het leveren, inhuizen, monteren, gebruiksklaar plaatsen en onderhouden van: • Bureaus, conform het programma van eisen • Bureaustoelen, conform het programma van eisen • Vergader-/overlegtafels, conform het programma van eisen • Bureaus en tafels voor specifieke functies, zoals bijvoorbeeld Auto-CAD werkplekken, e.e.a. in overleg met de opdrachtgever • Kasten, diverse afmetingen • Het leveren van klein kantoormeubilair zoals bijvoorbeeld kapstokken, voetensteun, etc. • Het her-stofferen van bestaande en nieuwe bureau-/ vergader-/overlegstoelen • Het afvoeren en recyclen van het bestaande, te vervangen meubilair Buiten de scope van de opdracht behoren specifiek de volgende onderdelen: • Speciale ruimtes zoals bijvoorbeeld de raadszaal en kamers van het college • Nieuwbouw-/verbouw-/renovatieprojecten waarbij voor bepaalde ruimtes (anders dan reguliere kantoorruimtes) een inrichtingsplan en ontwerp wordt gevraagd
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De overeenkomst heeft een looptijd van 48 maanden en kan drie maal met twee jaar (24 maanden) worden verlengd.