2. Procedure
Procedure
Titel: Slootonderhoud 2023-2024
Beschrijving: Het onderhoud van de sloten is verdeeld in twee (2) percelen, te weten: • Perceel 1: Onderhoud sloten Halderberge deelgebied Oost • Perceel 2: Onderhoud sloten Halderberge deelgebied West zie beschrijvend document
Interne identificatiecode: SIW009806
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77000000 Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: ONDERHOUD SLOTEN HALDERBERGE DEELGEBIED OOST
Beschrijving: Met betrekking tot de uitvoering zijn de navolgende bepalingen en voorwaarden van toepassing: 1. Onder het onderhoud van de sloten wordt verstaan het uitmaaien van de sloten, inclusief de bijbehorende sloottaluds, in het buitengebied van de kernen deels Oudenbosch, Hoeven en deels Bosschenhoofd. 2. De hoeveelheden uit te maaien sloten zijn onder paragraaf 2.2.2 nader aangegeven. 3. De vermelde hoeveelheden zijn bepaald op basis van de BGT welke 1x per jaar in oktober worden berekend. De aangepaste hoeveelheden gelden vanaf januari het jaar erop. 4. De inschrijver wordt geacht zich voor het uitbrengen van zijn prijsaanbieding te hebben overtuigd van de aard van de werkzaamheden en dat de werkzaamheden op een vakbekwame wijze worden uitgevoerd.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De ingangsdatum van de overeenkomst is 20 november 2023. De overeenkomst heeft een vaste looptijd van twee jaar. De vaste looptijd van de overeenkomst eindigt van rechtswege op 19 november 2025. De overeenkomst kan twee keer worden verlengd voor de duur van één jaar. De overeenkomst eindigt van rechtswege na de laatste verlenging. Er is geen sprake van stilzwijgende verlenging. Opdrachtgever geeft tenminste vier ( 4 ) maanden voor aflopen van de overeenkomst schriftelijk aan dat de overeenkomst wel wordt verlengd. Eventuele verlenging geschied onder gelijkblijvende condities en voorwaarden.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: ONDERHOUD SLOTEN HALDERBERGE DEELGEBIED WEST
Beschrijving: Met betrekking tot de uitvoering zijn de navolgende bepalingen en voorwaarden van toepassing: 1. Onder het onderhoud van sloten wordt verstaan het uitmaaien van de sloten, inclusief de bijbehorende sloottaluds, in het buitengebied van de kernen Oud Gastel, Stampersgat, deels Oudenbosch en deels Bosschenhoofd. 2. De hoeveelheden te onderhouden sloten zijn onder paragraaf 2.3.2 nader aangegeven. 3. De vermelde hoeveelheden zijn bepaalt op basis van de BGT welke 1x per jaar in oktober worden berekend. De aangepaste hoeveelheden gelden vanaf januari het jaar erop. 4. De opdrachtgever wordt geacht zich voor het uitbrengen van zijn prijsaanbieding te hebben overtuigd van de aard van de werkzaamheden en dat de werkzaamheden op een vakbekwame wijze worden uitgevoerd.
Interne identificatiecode: 2