707354-2022 - MededingingBelgië-Lokeren: Onderhouden van bomen
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Raamcontract bomenbeheer
Referentienummer: 23/eu05
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
77211500 Onderhouden van bomen
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Het is noodzakelijk dat alle bomen in het openbaar plantsoen, bomen in parken, laanbomen, bomen in bermen en bomen in de ruilverkavelingswegen op het grondgebied van Lokeren met regelmaat onderhouden worden.
Bomenbeheer behelst onderzoek (vitaliteit), onderhoud (snoeien) en aanleg (aanplanten).
Zo moeten er bijvoorbeeld regelmatig wilgen geknot worden in de ruiverkavelingswegen om toegang te blijven verlenen aan landbouwvoertuigen, moeten er jaarlijks zichtbelemmerende waterscheuten aan laanbomen verwijderd worden om de veiligheid van fietsers en voetgangers te garanderen en moeten er na stormschade dringend Canadapopulieren opgeruimd worden of takkenschade gesnoeid worden.
In een park moet dringend de vitaliteit van volwassen bomen opgemeten worden en gesnoeid worden met technische voorkennis.
Voor iedere gevelde boom wordt in principe een herplant opgelegd. Bomen die kapot gaan moeten worden herplant, enz. .