707380-2023 - Resultaat
België – Aardolieproducten, brandstof, elektriciteit en andere energiebronnen – **GEGUNDE OPDRACHT**Raamovereenkomst voor het leveren van brandstoffen en elektriciteit voor voertuigen d.m.v. tankkaarten/laadpassen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: **GEGUNDE OPDRACHT**Raamovereenkomst voor het leveren van brandstoffen en elektriciteit voor voertuigen d.m.v. tankkaarten/laadpassen
Beschrijving: De onderhavige opdracht betreft de levering van o.a. volgende brandstoffen d.m.v. tankkaarten aan de pomp:  Diesel B7;  Benzine 95 RON E10;  Benzine 98 RON E5;  Ad blue. Voor CNG, LPG en HVO-diesel (diesel XTL) wordt optioneel prijs gevraagd. (niet vereist, vrije optie) Tevens zal de leverancier laadpassen aanbieden, geschikt voor het elektrisch opladen van voertuigen en dit zowel publiek als privaat (bv. bij de gebruiker thuis, in zoverre dit mogelijk gemaakt wordt door de laadpuntexploitant (CPO) van de private laadinfrastructuur) via de bestaande laadinfrastructuur. Actueel (maart 2023) zijn er ca. 2 380 tankkaarten in omloop, waarmee een volume wordt bereikt van ca. 2 170 000 liter brandstof op jaarbasis (periode 01.03.2022 – 28.02.2023), verdeeld over ca. 80% diesel, 19% benzine en een kleine fractie (1%) ad blue, CNG en LPG. Op heden (maart 2023) is er slechts een zeer beperkt aantal laadpassen in omloop. Verwacht wordt wel dat, gezien de toenemende elektrificatie van het (bedrijfs)wagenpark, het aandeel aan elektrische laadpassen gedurende de looptijd van de overeenkomst zal toenemen. MERK OP: de opgegeven waarde van de winnende offerte, alsook de opgegeven waardes van de respectievelijk hoogste en laagste regelmatige offerte, betreffen telkens het totaal van de door de respectievelijke inschrijvers opgegeven kortingen op de officiële dagprijzen/pompprijzen van brandstoffen aan de pomp, gebaseerd op de in de inventaris opgegeven, ingeschatte afnames op jaarbasis. De theoretisch maximale waarde van de aanbesteding bedraagt € 20 312 500 (excl. btw).
Interne identificatiecode: Farys-ALL-23-001-F02__2
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 09000000 Aardolieproducten, brandstof, elektriciteit en andere energiebronnen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: **GEGUNDE OPDRACHT** Raamovereenkomst voor het leveren van brandstoffen en elektriciteit voor voertuigen d.m.v. tankkaarten/laadpassen
Interne identificatiecode: 1