2. Procedure
Procedure
Titel: Landelijk - Kraandiensten
Beschrijving: Raamovereenkomst voor leveren van Kraandiensten, inclusief de levering van benodigde overige diensten die nodig zijn om de dienstverlening uit te kunnen voeren op het spoor bij incidenten. Zie aanbestedingsleidraad
Interne identificatiecode: TN 402351
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 63711000 Ondersteunende diensten voor vervoer per spoor
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie aanbestedingsleidraad Zie aanbestedingsleidraad
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Het betreft een Raamovereenkomst Leveren van Kraandiensten op afroep aan ProRail ten behoeve van hijswerkzaamheden op het spoor bij incidenten onder inkoopvoorwaarden van ProRail voor 4 jaar incl. 2x 2 jaar optie tot verlenging.