2. Procedure
Procedure
Titel: Onkruid beheersing op verharding
Beschrijving: onkruid beheersing op verharding €1.300.00
Interne identificatiecode: A08.352.2023
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77312100 Onkruidverdelging
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Leiderdorp
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: 2 jaar met de optie om 2 keer met 1 jaar te verlengen