2. Procedure
Procedure
Titel: Aanleg en onderhoud elementenverhardingen gemeente Leidschendam-Voorburg
Beschrijving: Aanleg en onderhoud elementenverhardingen gemeente Leidschendam-Voorburg
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45236000 Aanbrengen van verharding
5. Perceel
Perceel: LOT-0000