2. Procedure
Procedure
Titel: Mobiele telefonie, data en bijbehorende dienstverlening
Beschrijving: Het leveren van mobiele spraak-, SMS- en datadiensten, inclusief data-only aansluitingen, nummerportering, beheer en ondersteuning, ten behoeve van IBN. De opdracht omvat circa 700 mobiele spraak/data‑abonnementen en circa 220 data‑only abonnementen, inclusief bijbehorende mobiele telecommunicatiediensten, beheer en ondersteuning, voor meerdere locaties binnen Nederland, voor een initiële looptijd van twee jaar met optionele verlengingen tot maximaal vier jaar.
Interne identificatiecode: EU/MT/IBN/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 64210000 Telefoon- en datatransmissiediensten
Aanvullende classificatie (cpv): 64210000 Telefoon- en datatransmissiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 64212000 Mobieletelefoondiensten
Opties:
Beschrijving van de opties: Opdrachtgever behoudt zich het recht voor om gedurende de looptijd van de overeenkomst aanvullende diensten af te nemen die binnen de scope van de opdracht vallen, onder dezelfde voorwaarden als overeengekomen.