2. Procedure
Procedure
Titel: Leveren van ICT-hardware
Beschrijving: Het gaat om een opdracht voor het leveren van ICT-Hardware. De opdracht geldt voor een periode van 4 jaren waarin 2 verlengingsopties zitten van elk 1 jaar. Daarnaast heeft de raamovereenkomst een maximale waarde van €2.250.000,-.
Interne identificatiecode: 1969261674
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
Aanvullende classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur, 32250000 Mobiele telefoons
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1