707814-2025 - Resultaat
België – Computerapparatuur – Meerjarige overeenkomst ICT-materiaal compatibel met Linux en MS Windows
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Meerjarige overeenkomst ICT-materiaal compatibel met Linux en MS Windows
Beschrijving: Deze opdracht betreft een meerjarige overeenkomst voor het leveren van ICT materiaal compatibel met de beheerssystemen Linux en Microsoft Windows. De opdrachtnemer beschikt door de gunning van de opdracht niet over een exclusief recht om alle opdrachten, zoals deze die het voorwerp uitmaken van onderhavig bestek, uit te voeren. De aanbestedende overheid kan op eender welk moment een of meerdere van deze of gelijkaardige opdrachten toevertrouwen aan een derde.
Interne identificatiecode: PPP01G-3145/5988/25OPE011
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: PC’s, laptops en toebehoren
Beschrijving: PC’s, laptops en toebehoren
Interne identificatiecode: 25OPE011_1
Opties:
Beschrijving van de opties: Toegestane opties (Cfr. de bepalingen in het bestek)
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Serversystemen en toebehoren
Beschrijving: Serversystemen en toebehoren
Interne identificatiecode: 25OPE011 2_2
Beschrijving van de opties: Toegestane opties (Cfr. bepalingen in bestek)