2. Procedure
Procedure
Titel: Renovatie radiotherapie Radboudumc
Beschrijving: Midlife renovatie van het radiotherapiegebouw van Radboudumc, bestaande uit bouwkundige uitvoeringswerkzaamheden (perceel 1) en installatietechnische uitvoeringswerkzaamheden (perceel 2). Zie selectiestukken.
Interne identificatiecode: UAN2643
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Bouwkundige uitvoeringswerkzaamheden
Beschrijving: Bouwkundige werkzaamheden voor de midlife renovatie van het radiotherapiegebouw van Radboudumc. Zie selectiestukken.
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Installatietechnische uitvoeringswerkzaamheden
Beschrijving: Installatietechnische werkzaamheden voor de midlife renovatie van het radiotherapiegebouw van Radboudumc. Zie selectiestukken.
Interne identificatiecode: 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw