707874-2024 - Mededinging
Nederland – Administratieve diensten voor gezondheidszorg – Open House Coördinatiekosten Levensloopaanpak
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Open House Coördinatiekosten Levensloopaanpak
Beschrijving: ForZo/JJI wil voldoende zorgaanbieders contracteren zodat de continuïteit van de levensloopaanpak in alle regio's van Nederland is gewaarborgd.
Interne identificatiecode: 380375
Type procedure: Andere procedure in één fase
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Open House procedure: DJI maakt voor deze procedure gebruik van het zogenaamde ‘Open House’ model. De Richtlijn 2014/24/EU en de Aanbestedingswet 2012 is hierbij niet van toepassing.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 75122000 Administratieve diensten voor gezondheidszorg
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Coördinatiekosten Levensloopaanpak