2. Procedure
Procedure
Titel: Landmeetkundige diensten
Beschrijving: Uitvoeren van Landmeetkundige diensten voor mutatiemetingen voor onze Kern Registratie Topografie (KRT-metingen) en overige landmeetkundige werkzaamheden. Zie geraamde waarde
Interne identificatiecode: 24_067D
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71355200 Topografische opmetingen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Het uitvoeren van Landmeetkundige diensten voor mutatiemetingen voor onze Kern Registratie Topografie (KRT-metingen) en overige landmeetkundige werkzaamheden.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: geen