Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Onderhoud Klein Materieel
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 50530000 Reparatie en onderhoud van machines
II.1.4.
Korte beschrijving
Het beheer, correctief en preventief onderhoud van het klein materieel in het gehele Vitens gebied.
II.1.5.
Geraamde totale waarde Waarde zonder btw: 1 000 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Beheer, preventief en correctief onderhoud aan klein materieel