708263-2024 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – 10100050548 - BD - Projectleider VBS
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: 10100050548 - BD - Projectleider VBS
Beschrijving: Het bestuursdepartement wenst een Projectleider VBS in te huren
Interne identificatiecode: 10100050548
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Hoeveelheid: 3 570 uur