2. Procedure
Procedure
Titel: Maaiwerkzaamheden gras en schonen watergangen 2024-2028
Beschrijving: Raamovereenkomst voor het maaien van bermen en gazons en het schonen van watergangen binnen de gemeente Maassluis gedurende een periode van 1 jaar met optie tot 3 keer een verlenging van 1 jaar. Perceel 1 Maaien bermen 6.000 are Perceel 2 Maaien gazons 90.000 are Perceel 3 Opschonen watergangen 13.700 m1
Interne identificatiecode: 608197
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77314000 Onderhoud van terreinen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Maaien bermen
Beschrijving: Het maaien van bermen
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Maaien gazons
Beschrijving: Het maaien van gazons
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Schonen watergangen
Beschrijving: Het schonen van watergangen
Interne identificatiecode: 3