2. Procedure
Procedure
Titel: Advies- en ingenieursdiensten verkenningsfase HWBP-project Sloehaven-Vlissingen
Beschrijving: Deze aanbestedingsleidraad betreft de openbare procedure voor de Europees aanbesteding voor de advies- en ingenieursdiensten van het project PRJ163 HWBP Sloehaven-Vlissingen verkenningsfase voor Waterschap Scheldestromen.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
Aanvullende classificatie (cpv): 71310000 Adviezen inzake techniek en bouw, 71320000 Technische ontwerpdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000