2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding Touchscreens
Beschrijving: Flores Onderwijs (Hierna Flores) heeft behoefte om een inkooptraject te starten voor het aanschaffen van Touchscreens en aanverwante artikelen. Reden voor het starten van een inkooptraject is: De overeenkomst met de huidige leverancier verloopt op 22 oktober 2024. Gezien de te verwachten omvang van de behoeften van Flores over de komende jaren is het van belang dat er een aanbesteding plaatsvindt om zo te voldoen aan de vraag naar touchscreens. Op basis van de uitgaven in de afgelopen jaren en de verdere behoefte aan touchscreens daarbij 7 behorende dienstverlening en producten is de verwachting dat de komende jaren er gemiddeld €165.000,- per jaar uitgegeven zal worden. Uitgaande van deze bedragen zal de raming over vier (4) jaar €660.000,- bedragen. Gezien een stuk onzekerheid in de vraag wordt de maximale waarde van de overeenkomst vastgesteld op maximaal €990.000,- in vier (4) jaar.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Er is om de volgende redenen gekozen voor het volgen van een openbare procedure: De geraamde waarde van de opdrachten over vier (4) jaar is hoger dan het drempelbedrag voor Europees aanbesteden; De Aanbestedende dienst verwacht minder dan tien (10) Inschrijvers gezien de huidige markt. Soortgelijke opdrachten worden eveneens altijd middels een openbare procedure aanbesteed. Om die reden acht de Aanbestedende dienst een openbare procedure het meest passend omdat deze leidt tot lagere administratieve lasten, De Aanbestedende dienst wil gezien de waarde en omvang van de opdracht zoveel mogelijk partijen motiveren tot het doen van een inschrijving; Het toepassen van een andere procedure leidt naar verwachting van de Aanbestedende dienst eerder tot hogere dan lagere lasten voor de Inschrijvers en de Aanbestedende dienst
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30231320 Touchscreenmonitors
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Touchscreens
Beschrijving: Flores Onderwijs (Hierna Flores) heeft behoefte om een inkooptraject te starten voor het aanschaffen van Touchscreens en aanverwante artikelen. Reden voor het starten van een inkooptraject is: De overeenkomst met de huidige leverancier verloopt op 22 oktober 2024. Gezien de te verwachten omvang van de behoeften van Flores over de komende jaren is het van belang dat er een aanbesteding plaatsvindt om zo te voldoen aan de vraag naar touchscreens. Op basis van de uitgaven in de afgelopen jaren en de verdere behoefte aan touchscreens daarbij behorende dienstverlening en producten is de verwachting dat de komende jaren er gemiddeld €165.000,- per jaar uitgegeven zal worden. Uitgaande van deze bedragen zal de raming over vier (4) jaar €660.000,- bedragen. Gezien een stuk onzekerheid in de vraag wordt de maximale waarde van de overeenkomst vastgesteld op maximaal €990.000,- in vier (4) jaar.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Flores Onderwijs een raamovereenkomst afsluiten met de looptijd van twee (2) jaar met tweemaal een verlenging van één (1) jaar.