708539-2022 - MededingingNederland-Veghel: Maatschappelijke diensten
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Raamcontract inhuur toegang
Referentienummer: 2022-2020
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
85310000 Maatschappelijke diensten
II.1.4.
Korte beschrijving
In de huidige situatie worden opdrachten voor de inhuur van Klantmanagers via het Raamcontract Klantmanagers ingehuurd. Echter in de huidige krappe arbeidsmarkt blijkt dit lastig te zijn en niet altijd het gewenste resultaat op te leveren. Wanneer tijdige invulling van de vraag niet haalbaar is heeft dit tot gevolg dat achterstanden kunnen ontstaan wat geen wenselijke situatie is. Ondanks deze situatie wil de gemeente snel een beroep doen op extra capaciteit zodat er geen achterstanden in de werkzaamheden ontstaan.
De gemeente Meierijstad is voornemens een overeenkomst af te sluiten voor het inhuren van klantmanagers voor het werkatelier Toegang (Sociaal Domein) op het gebied van Klantmanager Participatie Werk en Inkomen, schuldhulpverlening, WMO, Klantmanager Jeugd en Administratieve ondersteuning. Dit zal een raamovereenkomst worden met maximaal vijf marktpartijen per perceel.
Intentie is te borgen dat de benodigde kennis en expertise op genoemde vakgebieden op eenvoudige wijze b
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Klantmanagers voor aandachtsgebieden Participatie Werk en inkomen.
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
13.900 uur op jaarbasis.
Klantmanagers voor schuldhulpverlening
Perceel nr.: 2
1.800 uur op jaarbasis.
Klantmanagers voor het aandachtsgebied WMO
Perceel nr.: 3
5.800 uur op jaarbasis
Klantmanager voor het aandachtsgebied Jeugd
Perceel nr.: 4
2.200 uur op jaarbasis.
Administratieve ondersteuning
Perceel nr.: 5
4.400 uur op jaarbasis.