708609-2024 - Mededinging
Nederland – Onderhouden van sportvelden – Raamovereenkomst Maaiwerk sportaccommodaties
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst Maaiwerk sportaccommodaties
Beschrijving: De gemeente Alphen aan den Rijn is op zoek naar een ondernemer die het maaiwerk op sportaccommodaties de komende jaren kan uitvoeren.
Interne identificatiecode: 3435432 + T117371
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77320000 Onderhouden van sportvelden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000