2. Procedure
Procedure
Titel: Gecertificeerde instellingen
Beschrijving: Dit betreft de aanbestedingsprocedure Gecertificeerde Instellingen van de gemeente Haarlemmermeer. Deze Aanbesteding bevat geen gunningscriteria waarop beoordeeld en gescoord zal worden, maar alleen minimumeisen. In principe kunnen alle partijen die voldoen aan de gestelde voorwaarden in de Aanbestedingsleidraad en zich conformeren aan de geformuleerde uitgangspunten, worden gecontracteerd. U vindt in deze Aanbestedingsleidraad informatie over de gemeente Haarlemmermeer, de opdracht die wordt aanbesteed, de eisen die aan de Inschrijver worden gesteld, de wijze van inschrijving en de manier waarop de aanbestedende dienst de inschrijvingen beoordeelt. De opdrachtwaarde van deze raamovereenkomst is ca. 2,7 miljoen euro per jaar. Aan dit bedrag kunnen geen rechten ontleend worden. 2,7 miljoen euro per jaar
Interne identificatiecode: 2023-428
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Deze Aanbesteding bevat geen gunningscriteria waarop beoordeeld en gescoord zal worden, maar alleen minimumeisen. In principe kunnen alle partijen die voldoen aan de gestelde voorwaarden in de Aanbestedingsleidraad en zich conformeren aan de geformuleerde uitgangspunten, worden gecontracteerd.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85000000 Gezondheidszorg en maatschappelijk werk
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Werkzaamheden volgens leidraad en pve
Beschrijving: Werkzaamheden volgens leidraad en pve 2,7 miljoen euro per jaar
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De duur van de Raamovereenkomst is 4,5 jaar, waarvan 2,5 jaar initieel ingaande vanaf 1 juli 2025 met daarna voor de gemeente 2 keer de mogelijkheid om de Raamovereenkomst met 1 jaar te verlengen. De gemeente is tot deze keuze gekomen vanwege de vele onzekerheden die het Toekomst Scenario (TKS) met zich meebrengt.