708734-2025 - Mededinging
België – Pijpleidingen, pijpleidingstelsels, pijpen, mantelbuizen, binnenbuizen en aanverwante artikelen – Raamovereenkomst voor het leveren van HDPE-drinkwaterbuizen met permeatiebarrière
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van HDPE-drinkwaterbuizen met permeatiebarrière
Beschrijving: Raamovereenkomst voor het leveren van HDPE-drinkwaterbuizen met permeatiebarrière
Interne identificatiecode: I-25-006
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44160000 Pijpleidingen, pijpleidingstelsels, pijpen, mantelbuizen, binnenbuizen en aanverwante artikelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: I-25-006 - 1
Interne identificatiecode: 1