Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
EU Multifunctionals Stichting Viviani
Referentienummer: 2022-MF2909
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 30232110 Laserprinters
II.1.4.
Korte beschrijving
Het primaire doel van de aanbestedingsprocedure is continuïteit in het gebruik van multifunctionals te realiseren. Hiertoe wil zij een overeenkomst sluiten met een professionele Opdrachtnemer voor het leveren van multifunctionals, inclusief service en onderhoud.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Er worden 16 multifunctionals uitgevraagd in twee typen.
Looptijd van de opdracht, de raamovereenkomst of het dynamische aankoopsysteem Aanvang: 01/09/2023Einde: 31/08/2028
Deze opdracht kan worden verlengd: ja
Beschrijving van verlengingen:
De Opdrachtgever heeft de mogelijkheid om de Overeenkomst 2 keer te verlengen met één jaar.