Soort aanbestedende dienst Publiekrechtelijke instelling
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Europese aanbesteding voor de uitvoering van dienstverlening inzake het eigen risicodragerschap ziektewet
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 66000000 Financiële en verzekeringsdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
De doelstelling van deze aanbesteding is het contracteren van een dienstverlener voor de uitvoering van de werkzaamheden die op grond van de Ziektewet artikel 63a en volgende rusten op aanbestedende dienst als eigenrisicodrager Ziektewet. De raamovereenkomst heeft betrekking op de uitvoering Ziektewet voor de sector 61 (overheid, onderwijs en wetenschappen).
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 66510000 Verzekeringsdiensten, 75310000 Uitkeringsdiensten, 79990000 Diverse zakelijke diensten, 85147000 Diensten voor bedrijfsgeneeskunde, 85320000 Sociale diensten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De kosten uitbetaling van de ziektewetuitkering (inclusief uitvoering en loonkosten) waren over de afgelopen 4 jaar gemiddeld € 100.000,- per jaar.
Het doel is om voor de aanbestedende dienst één raamovereenkomst af te sluiten met een initiële looptijd van 12 maanden.