709011-2022 - MededingingNederland-Eindhoven: Printers en plotters
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Openbare EU aanbesteding levering multifunctionals SPO Utrecht
Referentienummer: 25.2022.0107 SPO Utrecht Repro
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
30232100 Printers en plotters
II.1.4.
Korte beschrijving
Openbare EU aanbesteding levering multifunctionals SPO Utrecht en aanverwante dienstverlening
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding