2. Procedure
Procedure
Titel: Opstellen en begeleiden van het installatietechnisch ontwerp voor de ver- en nieuwbouw van de Campus Esserberg
Beschrijving: De opdracht omvat het ontwerp en uitvoeringstechnisch gereed maken van het ontwerp voor de campusontwikkeling Esserberg op het gebied van installatietechniek (werktuigbouwkundig en elektrotechnisch) inclusief brandveiligheid en bouwfysica voor de campusontwikkeling Esserberg. Opdrachtgever is op zoek naar een adviseur die, samen met de Opdrachtgever, gebruikers, architect en andere adviseurs, een innovatief en duurzaam multifunctioneel gebouw ontwerpt en laat realiseren en hun kennis inbrengen om te komen tot kosten efficiënte oplossingen. De opgave, zoals Opdrachtgever deze op dit moment voor ogen heeft, betreft de vernieuwbouw van circa 16.000 m2 BVO
Interne identificatiecode: 2024-121
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
Aanvullende classificatie (cpv): 71315000 Technische installaties in gebouwen, 71321000 Technische ontwerpdiensten voor mechanische en elektrische installaties voor gebouwen, 71334000 Werktuigbouwkundige en elektrotechnische diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: opstellen en begeleiden van het installatietechnisch ontwerp
Beschrijving: zie leidraad
Interne identificatiecode: 1