709208-2025 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Uitzendkrachten medewerker milieustraat
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Uitzendkrachten medewerker milieustraat
Beschrijving: De Opdrachtgever heeft het besluit genomen om een Europese openbare Aanbestedingsprocedure te doorlopen, waarbij een Raamovereenkomst voor de inkoop van Uitzendkrachten medewerker milieustraat wordt gesloten met één Opdrachtnemer, die gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst voldoet aan de voorwaarden voor de uitvoering van de Opdracht. Het betreft het ter beschikking stellen van Uitzendkrachten voor het beheer van 2 milieustraten, de milieustraat te Naaldwijk en de milieustraat te Monster. Zie bestek
Interne identificatiecode: 2025-216
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De aanbesteding wordt via een openbare Europese procedure aanbesteed. Zie bestek voor meer informatie.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie bestek.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie bestek voor verlengingsopties.