2. Procedure
Procedure
Titel: Renovatie van vier balgstuwen (DIG-18148)
Beschrijving: Het werk omvat de renovatie van 4 balgstuwen welke zijn gelegen rond of nabij de Haarlemmermeerpolder. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: Locaties Oude Wetering, Leimuiden en Lisse: a) Het uithijsen van de stalen Bodemkistconstructies. b) Het inspecteren van de stalen Bodemkistconstructies. c) Het inspecteren en schoonmaken van de betonnen funderingsconstructie, onder water. d) Het renoveren en conserveren van de stalen Bodemkistconstructies. e) Het inspecteren, herstellen en verbeteren van het vergrendelingsmechanisme in de vergrendelingskoker. f) Het volledig vernieuwen van het balgdoek, afdichtingen en klemconstructies. g) Het volledig vernieuwen van de elektrotechnische installatie inclusief procesautomatisering van de balgstuwen en scheepvaartregelinstallaties. h)Het vernieuwen of renoveren (keuze n.t.b. door HHR) van de pompinstallaties. i) Het uitvoeren van herstel aan stalen damwanden en het renoveren en plaatsen van een aantal meerpalen. Locatie Aalsmeer: Dezelfde werkzaamheden als hierboven beschreven, met dien verstande dat hier nu geen stalen bodemkist aanwezig is. In plaats van uithijsen moet hier een compleet nieuwe bodemkist worden vervaardigd. Wijzigingen t.o.v. vorige uitvraag Er is mede gekozen voor de mededingingsprocedure met onderhandeling, omdat er is besloten de scope te wijzigen ten opzichte van de eerdere uitvraag. De volgende zaken zijn in ieder geval gewijzigd ten opzichte van de vorige uitvraag: - Het plafondbedrag, zoals bij eerdere aanbestedingsprocedure is gewijzigd. - Er wordt gegund op basis Beste Prijs Kwaliteit Verhouding (BPKV) - De fabriekstest en testomgeving voor het opzetten en invouwen van een van de balgstuwen komt te vervallen. In de plaats daarvan zal HHR het ontwerptraject met de balgdoekleverancier doorlopen inclusief validatie d.m.v. schaalproeven, zodat de balgdoeken door de aannemer op stelpost kunnen worden ingekocht. - De ontwerpvrijheid van de pompinstallaties wordt beperkt doordat bij het bestek een Definitief Ontwerp voor tenminste balgstuw Aalsmeer zal worden verstrekt en bij de overige locaties heroverweegt HHR de vervanging van de pompinstallatie en onderzoekt of uitgegaan kan worden van renovatie en aanpassing van de bestaande pompinstallaties. - Voor de nieuwe bodemkist van de balgstuw Aalsmeer zal HHR aanvullende informatie verstrekken als bijlage van het bestek. - De risicoverdeling voor aanvraag van vergunningen en stremmingen wordt gewijzigd.
Interne identificatiecode: DIG-18148
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45200000 Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45223100 Monteren van metalen constructies, 45247200 Bouwwerkzaamheden voor dammen en dergelijke vaste installaties
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1