2. Procedure
Procedure
Titel: Exploitatie Sportcomplex 't Hoogkoor - Land van Cuijk
Beschrijving: De opdracht heeft betrekking op het risicodragend en duurzaam beheren en exploiteren van het sportcomplex ‘t Hoogkoor voor de duur van 24 jaar. Het sportcomplex bevat onder andere een zwembad, instructiebad, sauna, sporthal, turnhal, balletruimte, vergaderruimtes, kantoorruimtes, kleedruimtes, opslagruimtes, glowgolf, café-bowlingbanen en een horecavoorziening.
Interne identificatiecode: BIZOB-2024-LAN-LMA-00850
Type procedure: Andere procedure in één fase
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 92610000 Exploitatie van sportaccommodatie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000