2. Procedure
Procedure
Titel: BROWNFIELD S4 MIGRATIE & RAAMOVEREENKOMST VOOR SUPPORT SAP OMGEVING
Beschrijving: De opdracht wordt onderverdeeld in 3 percelen: • Perceel 1: SAP S/4HANA brownfield migratie naar Cloudomgeving • Perceel 2: Raamcontract voor support op het water-link SAP-landschap met looptijd van 5 jaar over de nieuwe en bestaande SAP systemen in de grootst mogelijke zin. • Perceel 3: Evolutieve aanpassingen aan de verschillende SAP of SAP-gerelateerde modules Momenteel gebruikt water-link SAP ERP6, on-prem. Wij wensen op korte termijn een technische brownfield migratie uit te voeren naar S/4HANA in een cloud-omgeving inclusief alle bestaande ‘custom’ ontwikkelde functionaliteiten. De huidige SAP ERP6 omgeving is geïntegreerd met het IT landschap bestaande uit SAP en non-SAP oplossingen, zoals SAP CRM, SAP PI/PO, SAP BW, SAP IDM, SAP WorkManager Cloud, SuccessFactors, OpenText Exstream, GIS, enz. De nieuwe S/4HANA cloud-omgeving moet alle bestaande integraties naadloos overnemen. Onze uitdagingen in het kader van de S/4HANA brownfield migratie zijn oa.: • Change Management • Opleiding voor business en IT Application Team • Doorlooptijd • Projectmanagement • UAT (User Acceptance Testing)
Interne identificatiecode: PPP06P-708/5650/2025-LR0016603
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: SAP S/4HANA brownfield migratie naar Cloudomgeving
Beschrijving: SAP S/4HANA brownfield migratie naar Cloudomgeving
Interne identificatiecode: 2025-LR0016603_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Raamcontract voor support op het water-link SAP-landschap met looptijd van 8 jaar over de nieuwe en bestaande SAP systemen in de grootst mogelijke zin
Beschrijving: Raamcontract voor support op het water-link SAP-landschap met looptijd van 8 jaar over de nieuwe en bestaande SAP systemen in de grootst mogelijke zin
Interne identificatiecode: 2025-LR0016603_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Evolutieve aanpassingen aan de verschillende SAP of SAP-gerelateerde modules
Beschrijving: Evolutieve aanpassingen aan de verschillende SAP of SAP-gerelateerde modules
Interne identificatiecode: 2025-LR0016603_3