710067-2023 - Mededinging
Nederland – Beplanten en onderhouden van groengebieden – Maaien bermen en watergangen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Maaien bermen en watergangen
Beschrijving: De werkzaamheden van de opdracht bestaan in hoofdzaak uit de volgende onderdelen: o maaien en afruimen van bermen en taluds; o maaien en afruimen deel van de oevers – voorjaar; o maaien en uitruimen van alle oevers en watergangen – najaar; o bijmaaien rond bomen; o vrijmaken uitstroomvoorzieningen; o werkzaamheden van algemene aard. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne identificatiecode: siw010330
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Gemeente Noord-Beveland
Beschrijving: Gemeente Noord-Beveland Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Het werk vangt aan op 1 februari 2024 en heeft een looptijd van 2 jaar. Het werk dient te worden opgeleverd op 31 januari 2026.