710151-2023 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Nederland – Softwareprogrammering en -advies – Aankondiging van vrijwillige transparantie vooraf - ProVAT SAAS dienst
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankondiging van vrijwillige transparantie vooraf - ProVAT SAAS dienst
Beschrijving: Er is geen sprake van een verzoek tot inschrijving. Dit betreft een aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf, zoals bedoeld in art. 3.36 van de Aanbestedingswet. Hierbij wordt een bezwaartermijn van 30 kalenderdagen in acht genomen, ingaande op de dag van publicatie. ProRail is voornemens om een contract met DNV te sluiten voor het leveren van een geïntegreerde SAAS dienst voor de veiligheidsbeheersing van incidenten, inspecties, audits, overtredingen, veiligheidsmaatregelen en verbetermaatregelen. De looptijd van de af te sluiten overeenkomst is 5 tot max. 10 jaar 150.000 per jaar.
Interne identificatiecode: I-BEA002.02.01.77
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72200000 Softwareprogrammering en -advies
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: ProVAT SAAS dienstverlening
Beschrijving: Leveren van een geïntegreerd veiligheidsinformatie systeem 150.000 per jaar
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning