710457-2023 - Resultaat
België – Matrassen – aankoop van basis- en visco-elastische matrassen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: aankoop van basis- en visco-elastische matrassen
Beschrijving: Dit betreft een raamovereenkomst voor de aankoop van basis- en visco-elastische matrassen bestemd voor de deelnemende zorg- en welzijnsvoorzieningen.
Interne identificatiecode: Koopkoepel-ORDGEB-36A93C10052A11EEB4DC005056B70BE3-F02__2
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39143112 Matrassen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: aankoop van basis- en visco-elastische matrassen voor zorg- en welzijnsvoorzieningen
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 39143112 Matrassen