2. Procedure
Procedure
Titel: Project 22.907/1 & DNM12RP - Dendermonde & Lebbeke, Collector Torrestraat-Volaardestraat
Beschrijving: Project 22.907/1 & DNM12RP - Dendermonde & Lebbeke, Collector Torrestraat-Volaardestraat. − Terrein van grondverbetering aanleggen + herstellen naar oorspronkelijke toestand − Voorbereidende werken en opbraakwerken van bestaande verhardingen − Opbreken van bestaande buizen en inspectieputten − Grondverzet en bemaling − Aanleggen verhardingen en bijhorende funderingen o Nieuwe wegenis ▪ Rijweg in bitumineuze verharding o Voetpaden in waterdoorlatende betonstraatstenen o Opritten in grasbetondallen o Fietspad is bitumineuze verharding − Plaatsen van lijnvormige elementen − Aanleggen van gravitaire leidingen in open sleuf met bijhorende beschoeiingswerken o DWA-riolering ▪ Gresbuizen diameter 250, 300 en 400mm o RWA-riolering ▪ Betonbuizen diameter 400, 500, 600, ▪ Gewapende betonbuizen diameter 400, 600, 800 ▪ PP diameter 250, 315 ▪ PVC diameter 400 o Persleiding in HDPE diameter 160 en 90 mm SDR17 − Maken van huis- en kolkaansluitingen − Realiseren van diverse constructies voor de riolering : PS1, PS2, OS1 en verschillende kopmuren − Signalisatie aanleggen − Aanleggen van groenvakken door bezaaiing/schors met de aanplant van diverse bomen − Minder- hindermaatregelen toepassen − Het onderhoud van de werken tijdens de waarborgperiode − Coördinatie of medewerking aan nutswerken
Interne identificatiecode: 22907/1_DNM12RP
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45232411 Aanleggen van afvalwaterleidingen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 22907/1_DNM12RP - 1
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 45232411 Aanleggen van afvalwaterleidingen