See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Overstromingsmaatregelen achterhaven Oostende - Ontwerp
Beschrijving: De gehele studieopdracht omvat in hoofdzaak; - De topografische opmeting, - De inventarisatie en verzamelen van data, - de opmaak van het voorontwerp, - de opmaak van het definitief ontwerp, - de architecturale inpassing, - de opmaak van het uitvoeringsbestek, - het opmaken de nodige vergunningsdocumenten (incl. project-MER), - de ondersteunende processen zoals BIM, stakeholdermanagement, overleg, documentbeheer, communicatie, - bijstand tijdens uitvoering - enz. van de overstromingsmaatregelen en aanhorigheden in de achterhaven van Oostende.
Interne identificatiecode: AFD KUST-223.000-F02__2
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: De gehele studieopdracht omvat in hoofdzaak;
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 71313440 Milieueffectbeoordelingsdiensten voor de bouw, 72242000 Maken van ontwerp modellen, 71313400 Milieueffectbeoordeling voor bouwwerkzaamheden