710765-2023 - Resultaat
Nederland – Diensten voor onderwijs en opleiding – Content Boom uitgevers 2023 - 2025
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Content Boom uitgevers 2023 - 2025
Beschrijving: Toegang tot diverse tijdschriften, e-books en databases via Boomportaal Hoger onderwijs: Universiteiten en Hogescholen
Interne identificatiecode: -
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80000000 Diensten voor onderwijs en opleiding
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschrijving: Content van Boom uitgevers
Interne identificatiecode: 1