710905-2025 - Mededinging
België – Persdiensten – Raamovereenkomst voor opmaak, redactie, druk en postbedeling van gemeentelijk infomagazine voor periode 2026-2030.
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor opmaak, redactie, druk en postbedeling van gemeentelijk infomagazine voor periode 2026-2030.
Beschrijving: Raamovereenkomst voor opmaak, redactie, druk en postbedeling van gemeentelijk infomagazine voor periode 2026-2030.
Interne identificatiecode: PPP03O-3201/5260/20253201MM
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 98315000 Persdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Opmaak en redactie van gemeentelijk infomagazine
Beschrijving: Opmaak en redactie van gemeentelijk infomagazine
Interne identificatiecode: 20253201MM 1_1
Aanvullende classificatie (cpv): 79821000 Afwerken van drukwerk, 79822500 Maken van grafische ontwerpen
Opties:
Beschrijving van de opties: Vereiste opties (Niet gespecifieerd)
Perceel: LOT-0002
Titel: Drukwerk en postbedeling van gemeentelijk infomagazine
Beschrijving: Drukwerk en postbedeling van gemeentelijk infomagazine
Interne identificatiecode: 20253201MM_2
Aanvullende classificatie (cpv): 79800000 Drukkerij- en aanverwante diensten, 79820000 Diensten in verband met het drukken, 79823000 Drukkerij- en afleveringsdiensten