2. Procedure
Procedure
Titel: 31205027 – Groot Onderhoud A12 (MN) (2027-2028)
Beschrijving: Dit project betreft Groot Onderhoud aan de A12 (Midden Nederland) in 2027-2028. Het merendeel van het project betreft onderhoud van het asfalt (waarbij de bovenlaag vervangen zal worden en de tussenlaag waar nodig hersteld wordt). Daarnaast zullen onderhoudswerkzaamheden plaatsvinden aan kunstwerken en overige objecten. Tot slot is er optionele scope aan het project toegevoegd die als herzieningsclausules in het contract zijn opgenomen. Het contract betreft een D&C contract en wordt aanbesteed volgens de concurrentiegerichte dialoog light. zie het reeds ingevulde veld met betrekking tot de korte omschrijving
Interne identificatiecode: 31205027
Type procedure: Concurrentiegerichte dialoog
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233139 Onderhoud van hoofdwegen
Aanvullende classificatie (cpv): 45220000 Civieltechnische en bouwwerkzaamheden, 45236000 Aanbrengen van verharding
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: GO A12
Beschrijving: Dit project betreft Groot Onderhoud aan de A12 (Midden Nederland) in 2027-2028.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optionele scope d.m.v. herzieningsclausules: Groot onderhoud op de R-boog van knooppunt Lunetten, incl. versterking van het viaduct Waijensedijk-Oost. Al2 Knooppunt Lunetten - verbreding en/of aanpassing E- en P-boog, voorstel vanuit het programma 'Draaiende Ringen'.