711044-2026 - Mededinging
Nederland – Computeraudit- en testdiensten – Digitale toegankelijkheid; onderzoek en ondersteuning bij verbetering en borging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Digitale toegankelijkheid; onderzoek en ondersteuning bij verbetering en borging
Beschrijving: De onderhavige Aanbesteding betreft het uitvoeren van digitale toegankelijkheidsonderzoeken van websites en applicaties, en het begeleiden van de Opdrachtgever bij het structureel verbeteren en borgen van de digitale toegankelijkheid binnen het Ministerie. De geraamde omvang van de opdracht bedraagt tussen € 1.500.000,00 en € 2.250.000,00 exclusief btw.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72800000 Computeraudit- en testdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning, 79212200 Uitvoeren van interne controle, 79212300 Uitvoeren van wettelijk verplichte controle
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: In de vaste looptijd mag de raamovereenkomst twee keer verlengd worden voor één jaar per keer.