See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Project 23.400/1 - Wingene, sanering Sint-Jan fase 3 - Ruiseledesteenweg
Beschrijving: Project 23.400/1 - Wingene, sanering Sint-Jan fase 3 - Ruiseledesteenweg Aanleggen van rioleringen (ø250mm, ø300mm, ø400mm, ø500mm) in open sleuf, aanleggen van DWA-persleidingen in open sleuf, bouwen van DWA-pompstations, bouwen van pompunits voor de drukriolering, aanleggen van nieuwe grachten m.i.v. het aanbrengen van oeververstevigingen, bouwen van kopmuren en overstortmuren, heraanleg bovenbouw in de Ruiseledesteenweg, heraanleg zoals in bestaande toestand in Schuiferskapellestraat, Kortstraat, Hekkestraat en Kleiweg, aanleggen van fietspaden langsheen de Ruiseledesteenweg, planten nieuwe bomen, verplanten bestaande bomen, inrichten van een terrein voor grondverbetering en archeologisch onderzoek.
Interne identificatiecode: AQFINFRA-23400lot1-F02__2
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45232411 Aanleggen van afvalwaterleidingen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Project 23.400/1 - Wingene, sanering Sint-Jan fase 3 - Ruiseledesteenweg
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 45232411 Aanleggen van afvalwaterleidingen