Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90513700 Diensten voor het vervoeren van slib
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land
Aanvullende informatie: Zie documentatie
Waarde