2. Procedure
Procedure
Titel: Herinrichting Nieuwe Drostendiep
Beschrijving: Aanbestedende dienst doorloopt een Europese niet-openbare procedure voor het realiseren van de Herinirichting Nieuwe Drostendiep. Het werk is opgedeeld in 2 werkdelen vanwege gescheiden subsidiestromen. Hierdoor wordt het 1 bestek met 2 afzonderlijke inschrijfstaten waarbij het inschrijvingsbiljet de som van beide inschrijfstaten zal moeten weergeven. We onderscheiden hierbij: Werkdeel A (101036110): Westerstroom en Huismaten. Het doel is hier de beek vispasseerbaar te maken en aanvullende maatregelen uit te voeren in het natuurgebied. Werkdeel B (101036140): Broeklanden. In 2018 is dit gebied aangewezen als NNN-natuurgebied, het vastgestelde doel is om Broeklanden in te richten voor weidevogelbeheer. Daarnaast wilt u de KRW-doelstelling realiseren voor de beek. Daarnaast is er nog een opgave om watergang De Laak om te leggen, langs of deels door het gebied. Beschrijving van de Opdrachtgever Water is van levensbelang. We hebben het nodig als drinkwater, voor akkerbouw, in de veeteelt en in de industrie. In Nederland is meestal water genoeg, maar het is vaak ongelijk verdeeld en vervuild. Daarom is waterbeheer nodig. Waar te veel water is, voeren de waterschappen het af. Waar te weinig is, voeren ze het aan. Met vergunningen regelen ze het lozen van vervuild water. Ze zuiveren het rioolwater en onderhouden de waterkeringen. Waterschap Vechtstromen: Het werkgebied van waterschap Vechtstromen omvat ruwweg Twente, Zuidoost Drenthe, Noordoost Overijssel. Het beheersgebied is 225.000 hectare groot, heeft 800.000 inwoners en ongeveer 470.000 huishoudens.
Interne identificatiecode: 101036110 en 101036140
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000