711717-2025 - Resultaat
Nederland – Instrumentarium voor gastherapie en beademing – Beademingsapparaten PICU
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Beademingsapparaten PICU
Beschrijving: De Opdracht betreft: • de levering van beademingsapparaten die de patiëntencategorieën neonataal, pediatrisch en volwassen kunnen beademen; • de levering van bijbehorende verbruiksartikelen; • all-in onderhoud voor de beademingsapparaten (preventief- en correctief onderhoud). De geraamde omvang van de Opdracht is op basis van de informatie welke is terug te vinden in paragraaf 2.5 van het Beschrijvend document.
Interne identificatiecode: M-EU-23-03
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33157000 Instrumentarium voor gastherapie en beademing
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Beademingsapparatuur
Beschrijving: Er is 1 perceel.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: .