See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Verlenging van de licenties Elastic Enterprise Ressource Unit
Beschrijving: Verlenging van de licenties Elastic Enterprise Ressource Unit
Interne identificatiecode: 2024/88197/S3/ELK
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2024/88197/S3/ELK - 1
Interne identificatiecode: 1