2. Procedure
Procedure
Titel: Stedenbouwkundig Regisseur
Beschrijving: Voor de doorontwikkeling en toepassing van dit raamwerk zoekt de gemeente een onafhankelijke en gezaghebbende stedenbouwkundige regisseur (stadsbouwmeester) die gedurende meerdere jaren bijdraagt aan de consistente toepassing en verdere ontwikkeling van het stedenbouwkundig raamwerk. De opdracht kent twee samenhangende doelstellingen: 1. Bewaken en versterken van ruimtelijke kwaliteit en samenhang 2. Doorontwikkeling en implementatie van het raamwerk Looptijd is 3 jaar met optie tot verlenging van tweemaal 12 maanden.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: de mogelijkheid de Opdracht tweemaal tegen dezelfde voorwaarden te verlengen voor een periode van 12 maanden.