Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79342000 Marketingdiensten
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie paragraaf 2.7 van het Beschrijvend Document.
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land