711874-2024 - Resultaat
Nederland – Aansprakelijkheidsverzekeringen – Aansprakelijkheidsverzekering
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Aansprakelijkheidsverzekering
Beschrijving: Het Voorwerp van aanbesteding betreft een Aansprakelijkheidsverzekering specifiek voor de gemeente Nissewaard. Aansprakelijkheidsverzekering voor 1 gemeente. Schadeoverzicht is nader op te vragen.
Interne identificatiecode: INK24-01-69
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66516000 Aansprakelijkheidsverzekeringen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: 1
Beschrijving: Aansprakelijkheidsverzekering
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengen van de opdracht